صفحه اصلي | درباره ما | محصولات | گالری | تماس با ما | ورود مدیران    
     
 
عنوان سایت  کاشی سعدی
مدیریت : -----
تاریخ عضویت : ۱۳۹۶/۱۲/۲
شماره تماس : 88603257
آدرس : تهران میدان ونک خیابان ملاصدرا نبش شیراز جنوبی

وب سایت کاشی سعدی

شركت كارخانجات كاشي و سراميك سعدي در سال 1340 با توليد كاشي ديوار فعاليت خود را آغاز نموده است.

اين شركت جهت همسويي با بازار و رسيدن به تكنولوژي و توليد محصولات جديددر سال 1383 با تركيب تجربه طولاني بيش از 43 سال مدرنترين و به روزترين تكنولوژي صنعت سراميك فاز توسعه توليدات كاشي كف با نام " بوستان " را آغاز نمود و هم اكنون توانسته است در صدر توليدكنندگان برتر كاشي و سراميك قرار كيرد.

در حال حاضر اين شركت قادر به توليد كاشي كف لعاب دار ، در طرح ها و رنك هاي متنوع (ساده-رستيك) در سايزها و ابعادي مانند : 60×60، 50×50، ‌40× 40، 60×30 مي باشد.

تولید کاشی های ضد اسید و محصولاتی با چاپ HD برای نخستین بار در ایران از دیگر افتخارات این شرکت می باشد.

از برنامه در حال اقدام اين شركت در راستـاي افزايش تنوع و كيفيت و همچنين تكميل سبد محصولات پروژه توليد كاشـي ديـوار مي باشد.

 

چشم انداز کاشی سعدی

انديشه ما، ارائه زيباترين و با کيفيت ترين محصولات و برترين خدمات با الگوی مشتری مداری و سرآمدی در بازارهای منطقه.

 

مأموريت کاشی سعدی

کاشی سعدی با بيش از نيم قرن تجربه، مأموريت خود را توسعه کمی و کيفی توليد و تکميل سبد محصول در طرحها و سايزهای مختلف به منظور جلب رضايت مشتريان و توسعه بازارهای داخلی و صادرات و حضور در سطوح بالای بازار می داند.
سازمان با تکيه بر توان مشارکتی و تجربه نيروی انسانی به عنوان ارزشمندترين سرمايه، به کارگيری تکنولوژی روز دنيا و بهره گيری از مزيت نزديکی به بازار مصرف، می کوشد با ارتقاء همه جانبه سازمان و حفظ منافع ذينفعان، نقش مؤثری در توسعه پايدار اقتصادی کشور داشته باشد.


ارزشهاي سازماني کاشی سعدی

ک - كار بهره ور در راستاي برآوردن خواسته هاي ذينفعان به ويژه مشتريان
 
ا   - احترام به ارزشهاي اسلامي، انساني، ملي و سازماني
ش - شايسته سالاري و ايجاد فرصتهاي برابر
 
ی - يادگيري، خلاقيت و نوآوري
س - سلامت و شادابي در محيط كار و زندگي
ع  - عملكرد عالي در رعايت نظم و قوانين و مقررات
 
د - داشتن روحيه انتقادپذيري و پاسخگويي
ی - يار و همراه يكديگر در تحقق اهداف استراتژيك سازمان

 

خط مشي کاشی سعدی

شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی

خط مشي سيستم مديريت يكپارچه

شركت كارخانجات كاشي و سراميك سعدي به عنوان يكي از با سابقه ترين توليد كنندگان كاشي در ايران؛ خط مشي سيستم يكپارچه خود را طبق اهداف استراتژيك و مدل تعالي سازماني براي افزايش سطح رضايتمندي ذينفعان و توانمند سازي كاركنان به شرح زير بيان مي دارد:

1- هدف اصلي ما بهبود مستمر در اثر بخشي فرآيند ها؛ درك و برآورده سازي نيازها و انتظارات مشتريان؛ رعايت استاندارد هاي ملي محصول و كيفيت مطلوب مشتري؛ ارتقاء فناوري و بهره وري منابع با تقويت فعاليتهاي تحقيق و توسعه مي باشد.

2- كاركنان به عنوان منبع متفكر و با ارزش ترين سرمايه شركت، در چارچوب مديريت مشاركتي و نظام پيشنهادات مي باشند كه ارتقاء دانش و توانايي آنان با آموزش اثر بخش از اولويت هاي ما در دستيابي به اهداف و توسعه فرهنگ كيفيت مي باشد.

3- ما با حذف يا كاهش منابع آلودگي، ايجاد تغييرات در فرآيند توليد و محصولات و خدمات استفاده بهينه از منابع، جايگزيني مواد و انرژي، استفاده مجدد، بازيافت، احياء و تصفيه مطابق با آخرين الزامات قانوني و مقررات مرتبط در جهت پيشگيري و كاهش پيامد هاي نا مطلوب محيط زيستي گام بر مي داريم.

4- ما با ايجاد محيط كار سالم و ايمن و اجراي برنامه هاي بهداشت حرفه اي و شغلي با در نظر گرفتن الزامات قانوني و مقررات مرتبط در جهت پيشگيري و كاهش پيامد هاي نا مطلوب مرتبط كاركنان و ديگر ذينفعان و كاهش حوادث كار و افزايش بهره وري منابع انساني گام بر مي داريم.

مديريت مالي سازمان با تعهد به اين خط مشي از اعضاء محترم خانواده بزرگ شركت كارخانجات كاشي و سراميك سعدي انتظار دارد با درك كامل؛آن را در تمامي كارهاي خويش بكار گيرند و در راستاي استقرار ، نگهداري و بهبود هسته سيستم مديريت يكپارچه بر اسـاس الزامات استاندارد هاي مديريت كيفيت (ISO 8001:2008)، مديريت محيط زيستي (ISO 14001:2004) و مديريت ايمني و بهداشت شغلي (OH8AS:8001:2007) از هيچ تلاشي دريغ نفرمايند.

 

 

 
 
کاشی سعدی  
 
 
 
رده بندی محصولات
 
 
 
خدمات این کاربر 
 
کاشی و سرامیک
 
   تعداد بازدید ها از این صفحه : 287