صفحه اصلي | درباره ما | محصولات | گالری | تماس با ما | ورود مدیران    
     
 

زبان فرانسه، زبان رسمی 29 کشور دنیاست و حدود 136 میلیون نفر (فرانکوفن) در جهان آن را به عنوان زبان مادری صحبت می کنند. زبان فرانسه در اروپا بعد از زبان آلمانی دومین زبان و در جهان بعد از زبان های انگلیسی و اسپانیایی سومین زبان کاربردی بشمار می رود. این زبان به لحاظ غنای ادبی تاثیرات چشمگیری بر دیگر زبان ها داشته و در اکثر زبان هایی که ریشه ی لاتین دارند رد پای دستوری و لغوی آن مشهود است. لازم به ذکر است، بسیاری از کشورهای دنیابه ویژه کانادا، فرانسه و یا بلژیک داشتن مدرکی معتبر دال بر توانایی صحبت کردن و درک این زبان از الزامات ورود به دانشگاه ها و موسسات عالی خود می دانند. این ویژگی ها سبب شده که زبان فرانسه در شمار یکی از زبان ها پر مخاطب در میان زبان آموزان غیر بومی باشد چنان که امروزه بسیاری از موسسات، آموزش زبان فرانسه را در صدر برنامه های آموزشی خود قرار داده اند و در معرفی بیش از پیش این زبان و نشان دادن جایگاه آن در دنیا می کوشند.

بزرگسالان

مجموعه کتاب های Alter ego از کاربردی ترین شیوه های آموزشی زبان فرانسه است و پاسخگوی نیاز آن دسته از زبان آموزانی است که یا قصد عزیمت به کشورهای فرانسه زبان را دارند و یا می بایست جهت تحصیل در موسسات آموزش عالی در آزمون های بین المللی این زبان شرکت کنند. زبان آموزان نوجوان و بزرگسال شید با متد Alter ego در مسیر فراگیری زبان فرانسه قرار می گیرند. این متد با بهره گیری از جدیدترین ابزار آموزشی و تقویت چهار مهارت اصلی در فرآیند زبان آموزی (خواندن، نوشتن/ف شنیدن و صحبت کردن) دانش زبانی این عزیزان را از سطح مبتدی به سطح پیشرفته ارتقا می دهد و آنان را قادر می سازد در آزمون هایی چون، TEF، TEFaQ، TCFQ، TCF شرکت کنند.  

کودکان

مجموعه کتاب های آموزشی Alex et Zoe که مختص کودکان و نونهالان (9-6 سال و 12-10 سال) علاقمند به یادگیری زبان فرانسه است، با در اختیار داشتن شعرها، بازی ها و نمایش های متعدد، تجربه ای فراموش نشدنی از زبان آموزی برای این گروه سنی رقم می زند و مادامی که بر دانش زبان مودکان می افزاید، انگیزه و شور یادگیری را در آنان قوت بخشیده و این عزیزان را در دستیابی به اهدافشان بطور غیر قابل توصیفی یاری می رساند. آن چه در طراحی و تدوین این متد حائز اهمیت است، برانگیختن ابتکار و تخیل کودک است چنان که وی با اجرای نقش های گوناگون در نمایش ها و انجام بازی های هدفمند و انگیزشی تشویق به ایجاد ارتباط موثر با همکلاسی های خود به زبان فرانسه می شود. لازم به ذکر است که در پایان مسیر، زبان آموز قادر به شرکت در آزمون های بین المللی DELF زبان فرانسه می باشد.

 

 

 
 
مرکز زبان شید  
 
 
 
رده بندی محصولات
 
 
 
خدمات این کاربر 
 
مجتمع اموزشی
 
   تعداد بازديد ها از اين صفحه : 7631