صفحه اصلي | درباره ما | محصولات | گالری | تماس با ما | ورود مدیران    
     
 

در ارتباط با نحوه سنجش مهارت های زبانی زبان آموزان باورهای متعددی وجود دارد  و همواره پویندگان راه یادگیری زبان انگلیسی به دنبال امتحاناتی هستند که ضمن نشان دادن صحیح سطح مهارت آن ها، ارائه کننده مدرکی موجه و معتبر دال بر سنجش سطح مذکور می باشند . دانشگاه کمبریج انگلستان  اولین و برترین نهاد برگزار کننده امتحانات دانش زبان انگلیسی و همچنین ارائه کننده معتبر ترین مدارک جهت نشان دادن دانش فوق می باشند.

مجموعه آزمون های دانشگاه کمبریج

دانشگاه کمبریج با بکارگیری محققان و متخصصان آموزش زبان انگلیسی و به روزترین امکانات و منابع علمی و آموزشی همواره به دنبال این مهم است که هر امتحان گواه منصفانه و موثقی از سطح پیشرفت مهارت های استفاده از زبان انگلیسی در زبان آموزان به منظور خواندن ، نوشتن و صحبت کردن و شنیدن باشد. از این رو هر آزمون در جهت ارزیابی مهارت های گوناگون زبان انگلیسی به گونه ای خاص طراحی گردیده است و زبان آموزان می بایست از قبل نسبت به امتحان پیش رو اطلاعات کافی داشته باشند و بدانند که ممتحن ها به دنبال ارزیابی چه حیطه ای از سواد زبان انگلیسی آن ها هستند. موسسه ی شید با اشراف کامل بر اهمیت و اعتبار مدارک آزمون های دانشگاه کمبریج ، بنیادی ترین اصول آن ها را در سیستم  آموزشی خود لحاظ کرده و این امکان را فراهم نموده است که زبان آموزان تحت آموزش این آموزشگاه بتوانند سطح علمی خود را در فراگیری زبان انگلیسی توسط امتحانات کمبریج  بیازمایند. به همین منظور موسسه شید افتخار دارد که با بهره جویی از بهترین امکانات آموزشی و مجربترین اساتید زبان انگلیسی، دوره های آمادگی این آزمون ها را برگزار کند و کلیه هماهنگی های لازم را برای شرکت زبان آموزان در امتحانات فوق بوجود آورد.

آزمون های کمبریج برای کودکان

مجموعه امتحانات YLE  برای سنجش مهارت های زبان انگلیسی گروه سنی 12 7 سال و یا همان نو آموزان کمبریج طراحی گردیده است. این آزمون ها در سه سطحMovers  ،Starters ,Flyers   ارائه می شوند و نقطه آغازین حرکت هدفمند و انگیزشی زبان آموزان به سوی مدارک پیشرفته تر دانشگاه کمبریج بشمار می روند.

مرکز زبان شید با اطلاع از اهمیت و کاربرد این آزمون ها و نقش موثر آن در پرورش و پیشرفت مهارت های زبان انگلیسی آموزان، دوره های آمادگی این امتحانات را با کیفیتی بی نظیر و بهره مندی از اساتید مجرب و امکانات آموزشی مثال زدنی ارائه می کند. این موسسه اصول کلیدی و استاندارد های آموزشی آزمون های کمبریج ویژه نوآموزان را در سیستم آموزشی خود لحاظ نموده تا کودکان در مسیر یادگیری زبان انگلیسی با انگیزه و اعتماد به نفس بیشتری قدم بردارند.

آزمون های کمبریج برای بزرگسالان    

پر مخاطب ترین امتحانات دانشگاه کمبریج برای بزرگسالان، آزمون های سنجش سطح دانش زبان انگلیسی عمومی است که امروزه تحت نظارت مستقیم این دانشگاه در اقصی نقاط جهان برگزار می شوند. در ذیل هر کدام از این امتحانات به اختصار معرفی شده اند.

KET  (Key English Test)

KET  یا آزمون کلیدی زبان انگلیسی مدرکی ابتدایی است که نشان می دهد زبان آموز آغازی خوب در یادگیری زبان انگلیسی داشته و قادر به استفاده از این زبان در برقراری ارتباط با افراد در موقعیت های ساده است.

 PET  (Preliminary  English Test)

PET  یا آزمون مقدماتی زبان انگلیسی مدرکی متوسطه است که بیانگر توانایی  زبان آموز در بکارگیری مهارت های زبان انگلیسی خود در محیط ها و موقعیت های گوناگون اجتماعی چون مدارس، دانشگاه ها و یا حین سفر است.

FCE  ( First Certificate in English)

FCE یا اولین دانشنامه زبان انگلیسی مدرکی فوق متوسط به شمار می آید که ثابت می کند زبان آموز توانایی استفاده از زبان انگلیسی روزمره را چه در نوشتن و چه در صحبت کردن داراست و می تواند از این مهارت در موقعیت های متفاوت اجتماعی بهره گیرد.

 CAE (Certificate in Advanced English)

CAE یا دانشنامه زبان انگلیسی پیشرفته مدرکی است دال بر تسلط ماهرانه زبان آموز در بکارگیری دانش زبان انگلیسی در محیط ها و موقعیت های گوانگون اجتماعی.

 CPE  (Certificate of Proficiency in English)

CPE   یا دانشنامه تخصصی زبان انگلیسی برترین مدرک زبان انگلیسی به شمار می رود که بیانگر سطح بالای سواد انگلیسی زبان آموز و زبردستی و مهارت وی در بکارگیری این دانش است.

 

 

 

 

 
 
مرکز زبان شید  
 
 
 
رده بندی محصولات
 
 
 
خدمات این کاربر 
 
مجتمع اموزشی
 
   تعداد بازديد ها از اين صفحه : 7107